Controlor Financiar -Targu Mures

Adecco Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Efectueaza raportari care reflecta situatia economica a magazinului;
- Urmareste bugetele de investitii ale magazinului;
- Elaboreaza bugete;
- Defineste strategia de control de gestiune;
- Defineste si controleaza procedura de repartizare a cheltuielilor;
- Asigura gestiunea financiara analitica a magazinului;
- Asigura controlul bugetelor si a planului de activitate.

CERINTE

- Studii superioare economice;
- Experienta minim 2 ani in control financiar si analiza financiara;
- Experienta intr-un post similar;
- Cunostinte de limba franceza/engleza la nivel conversational.

Auchan este unul din lanturile comerciale cele mai importante la nivel mondial, cu magazine in peste 11 tari pe 3 continente si reunind mai mult de 170.000 de colaboratori. In cei peste 40 de ani de existenta, Auchan s-a dezvoltat continuu si a ramas fidel scopurilor si valorilor care au stat la baza crearii sale. Valorile care ne anima sunt: Incredere. Participare. Evolutie.
Succesul Auchan se bazează pe calitatea echipelor sale.
Avantajele AUCHAN:
- Veti putea participa la crearea primului hipermarket Auchan in Targu Mures, care face parte dintr-un proiect ambitios si interesant;
- Veti putea beneficia de formare profesionala inainte de preluarea functiei, cat si pe toata durata indeplinirii functiei alaturi de noi;
- Veti avea acces la experienta unica a grupului, facand parte dintr-o echipa de oameni profesionisti si responsabili, pasionati de comert;
- Veti fi incurajati sa va dezvoltati si sa promovati in cadrul companiei;
- Renumeratie si pachet de beneficii atractive.
... si desigur dinamismul, atmosfera colegiala, entuziasmul ... tot ceea ce inseamna Auchan!