Consultant vanzari nationale

TjobsRecruit

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania de recrutare Tjobs cauta un consultant vanzari pentru departamentul de vanzari nationale.

Responsabilitati
- contactarea telefonica a potentialilor clienti bugetari/privati din zona arondata;
- prezentarea serviciilor Tjobs catre potentialii clienti bugetari/privati;
- stabilirea intalnirilor in vederea cunoasterii si identificarii nevoilor;
- transmiterea si gestionarea semnarii contractelor cadru de punere la dispozitie;
- punerea in legatura a departamentelor implicate in cadrul proiectelor;
- intocmirea si transmiterea Contractelor de Punere la Dispozitie Individuale;
- asigurarea fluxului de acte de la Utilizator la Tjobs si invers;
- solicitarea, primirea, verificarea si transmiterea mai departe a pontajelor lunare;
- verificarea modului in care se respecta termenele de plata;
- intocmirea si transmiterea actelor aditionale de prelungire a Contractelor Cadru de Punere la Dispozitie si a Contractelor de Punere la Dispozitie Individuale;
- intocmirea si transmiterea actelor aditionale de modificare salariala, perioada misiune, modificare conditii de lucru, etc.;
- monitorizarea online a achizitiilor publice.

CERINTE

- experienta in vanzari telefonice si de servicii constituie un avantaj;
- foarte bune cunostinte de operare PC – Microsoft Office;
- studii superioare finalizate;
- limba engleza la nivel mediu-avansat – obligatoriu;
- foarte bune abilitati de comunicare si negociere;
- abilitati de planificare si organizare;
- capacitate de invatare rapida a cerintelor legale pentru Agentii de munca temporara;
- personalitate pro-activa (aduce idei noi pentru imbunatatirea continua a serviciilor companiei);
- orientare spre indeplinirea obiectivelor ;
- permis de conducere categoria B.

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.