Consultant pensii private

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

ATENTIE ¿ REFORMA PENSIILOR ESTE O REALITATE.
IN ACEST AN VA DEVENI OBLIGATORIE CONTRIBUTIA LA UN FOND DE PENSIE PRIVAT.
Companie multinationala cu traditie, agentia Tg. Mures.
¿ consultanta financiara la clienti persoane fizice, in domeniul pensiilor private
¿ pregatirea echipei pentru reforma pensiilor, coordonarea activitatii din timpul si dupa reforma
¿ cooptarea si pregatirea noilor colaboratori
¿ participarea la seminarii si pregatiri organizate in cadrul firmei
¿ stabilirea de noi contacte cu potentiali clienti, persoane fizice si firme.

CERINTE

Te invitam sa aplici daca:
¿ esti interesat sa iti incepi cariera in domeniul asigurarilor, sau sa o continui la un alt nivel
¿ esti capabil si dornic de a invata lucruri noi
¿ esti punctual, serios,
¿ ai capacitate de lucru in echipa
¿ ai abilitati de comunicare
¿ iti doresti un venit suplimentar

BENEFICII OFERITE

¿ cursuri de perfectionare
¿ castiguri corelate cu activitatea proprie si a echipei
¿ posibilitatea construirii unei cariere