Consultant international servicii recrutare

Tjobs SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania de recrutare Tjobs din Targu Mures se afla in cautarea unui Consultant international servicii recrutare. Rolul principal al acestei persoane va fi sa promoveze serviciile de recrutare oferite de compania noastra in Europa.

Responsabilitati:
- Promovarea serviciilor de recrutare ale companiei noastre în țările europene;
- Stabilirea, pregătirea și participarea la întâlnirile cu potentialii clienti;
- Contractarea de noi clienti si fidelizarea celor deja existenti;
- Efectuarea de follow-up cu privire la contractele existente;
- Construirea unei relații solide cu departamentul de recrutare și oferirea unor informatii cat mai clare in ceea ce priveste profilul candidatilor solicitati de catre clientii nostri

CERINTE

Cerinte:
- Studii superioare;
- Experiență în vânzarea B2B - cel puțin 3 ani;
- Limba engleza la nivel avansat;
- Disponibilitate de a calatori - cel puțin 75% din timpul de lucru;
- Autonomie si spirit de echipa;
- Comunicarea informatiilor intr-un mod clar si structurat.

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- Pachet salarial atractiv;
- Expunere internațională;
- Oportunitatea de a lucra într-o companie aflata in plina dezvoltare.

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.