CONSILIER VANZARI FOTO & GSM TG.MURES

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Derularea activitatilor de vanzare a produselor din magazin si ofertare de servicii clientilor;
- Derularea activitatii de gestionare a magazinului (receptie marfa, etichetare, verificare preturi, inventariere);
- Intocmirea documentelor fiscale (facturi etc.);
- Efectuarea monetarului;
- Mentinerea relatiilor cu clientii, rezolvarea plangerile si nemultumirile acestora;
- Asigurarea respectarii standardelor de curatenie si mercantizare la punctul de lucru.

CERINTE

- Absolvent studii medii;
- Experienta min. 6 luni in vanzari telefonie mobila - constituie avantaj;
- Orientare catre client;
- Simt dezvoltat al organizarii;
- Buna gestiune a timpului si a prioritatilor;
- Abilitati dezvoltate de comunicare;
- Atentie distributiva;
- Reactivitate si amabilitate.

BENEFICII OFERITE

- Lucrul intr-o echipa tanara si dinamica;
- Salariu atractiv (salariu fix + comision din vanzari);
- Program de lucru in ture;
- Posibilitati de dezvoltare personala si profesionala.