Consilier Service

M&CO HR Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

M&Co HR Services recruteaza pentru unul dintre cei mai cunoscuti dealeri auto din Tg Mures: Consilier Service in Reprezentanta Auto

Atribuții

Întâmpinarea clienților
Pregătirea ofertelor
Preluarea - livrarea autoturismelor către clienți
Întocmirea si transmiterea rapoartelor către superior
Participare pro activă la îmbunătățirea tuturor procedurilor
Urmărirea derulării lucariilor si respectarea timpului promis
Efectuarea de programări în urma solicitărilor clienţilor si colaboratori
Mentinerea relatiilor cu terti - mecanici, electrician, inspectori ITP, etc
Verificarea documentelor şi stării autovehiculului

CERINTE

Candidatul ideal:

Experienta in vanzari/ domeniul auto/ contabilitate primara
Comunicare coerenta si corecta din punct de vedere gramatical (si in scris)
Aspect îngrijit
Ascultare activa
Spirit de echipa
Punctualitate
Atenție la detalii
Promptitudine
Atitudine pro-activa si creativitate
Abilitati de negociere
Orientare spre rezultat
Competente matematice si spirit analitic
Competente lingvistice (scris si vorbit): maghiara, romana si engleză
Competente IT: operare calculator (Word, Excel si PowerPoint)
Auto motivarea privind formarea profesionala
Permis Cat. B

BENEFICII OFERITE

Beneficii:

Pachet salarial motivant
Mediu de lucru tanar si dinamic
Posibilitati de promovare

M&CO HR Services, parte a grupului M&CO, este o companie tânără formată dintr-o echipă de profesionaliști care se află în continuă dezvoltare. Aceasta își dedică toate mijloacele necesare pentru a asigura fiecărui client servicii de Resurse Umane la cele mai înalte standarde.

Scopul nostru este să oferim partenerilor noștri strategii, rezultate și idei inovatoare pentru problemele ce pot apărea în domeniul Resurselor Umane, expertiza noastră acoperind toate ariile acestui sector.