Consilier Financiar

Pustai Alina

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
- prospectarea continua a pietei;
- identificarea potentialilor clienti;
- consilierea acestora in functie de necesitatile acestora;
- promovarea produselor din portofoliul bancii;
- mentinerea relatiei post - vanzare.

CERINTE

Daca esti o persoana:
• Dornica sa-si cladeasca o cariera financiar-bancara,
• Organizata si orientata catre rezultate,
• Cu foarte bune abilitati de comunicare,
te invitam sa vii alaturi de noi si sa ne convingi ca TU meriti postul.
Experienta in vanzari si permisul de conducere sunt un avantaj, dar nu o conditie.
• Identifici potentiali clienti prin prospectare continua - telefonica si pe teren ,
• Consiliezi clientii in alegerea produselor BCR Banca pentru Locuinte si inchei contracte de economisire-creditare,
• Dezvolti continuu baza de clienti prin referinte si administrezi portofoliul de clienti.

BENEFICII OFERITE

Iti oferim:
- venituri motivante, direct proportionale cu rezultatele obtinute;
- participarea la numeroase concursuri regionale/ nationale;
- cursuri si traininguri gratuite;
- posibilitati reale de promovare.

Societate comerciala, lider pe piata instrumentelor de economisire - creditare din Romania, recruteaza in aceasta perioada in echipa de Vanzari Directe, persoane pentru pozitia de Consilier Financiar.