Companie bancara cauta noi colegi pentru pozitia de Partener Clienti Retail

INTERMEDIERE FINANCIARA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Creștem, ne dezvoltăm și vrem colegi noi, așa că suntem în căutarea unui Partener Clienti Retail.
Ce o să facă această persoană?
1. Contactarea telefonica a clientilor.
2. Intalnirea cu acestia (la birou sau pe teren).
3. Consilierea/ Promovarea produselor bancii.
4. Incheiere de contracte.
5. Servicii post - vanzare.

CERINTE

1. Să aibă o atitudine pozitivă și să fie mereu cu zâmbetul pe buze. Vrem doar persoane care văd partea plină a paharului, pentru că acesta e un principiu de viață pentru noi toți.
2. Să fie de gașcă. Ne înțelegem super bine în echipa și nu vrem să stricăm această atmosferă.
3. Să fie dispus/ă să învețe. Dacă nu învață, nu crește, dacă nu crește, echipa noastra nu creste. Si noi avem aspiratii inalte.
4. Să se îmbrace frumos – da, imaginea ei/noastră transmite imaginea firmei și e important.
5. Să fie organizată… foarte organizată!
6. Să fie atentă la detalii… foarte atent/ă!
7. Să fie harnică. Lenea nu are ce căuta la noi în echipa!
8. Să fie descurcăreață și persistentă. Când îi dăm o situație de rezolvat să nu se oprească până nu găsește soluția. Proactiv este cuvântul care trebuie să o caracterizeze.
9. Să știe să vorbească frumos la telefon și să scrie frumos (educat și corect).
10. Să fie disponibilă să lucreze în echipă și să îi ajute pe ceilalți din firmă.
11. Facultatea nu este obligatorie, dar cei șapte ani de acasă da. Și nu 5 sau 6 ani de acasa, ci 7!
12. Poate să fie proaspăt absolvent/ă, masterand/ă sau chiar student/ă. Nu contează vârsta… numai atitudinea!

BENEFICII OFERITE

1. Distractie (nu este optional)
2. Posibilitati reale de promovare
3. Venituri foarte motivante
4. Multe concursuri si premii
5. Apartenenta la cel mai apreciat brand bancar
6. Dezvoltare profesionala si personala

Societate bancara, lider pe piata instrumentelor de economisire-creditare

Contact:
ANCA JOVREA
0753 463 904
intermedierefinanciara@gmail.com