Colaborator part time

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Mentine legatura cu clientii!
Intocmeste contractele de colaborare!

Aptitudini:
- inalte capacitati de negociere;
- de intelegere verbala;
- de exprimare orala;
- originalitate;
- sensibilitate la probleme;
- rezistenta la stres;
- putere de convingere.

CERINTE

Societatea noastra ofera servicii de "Copy center" on-line! Persoana potrivita pentru acest post ESTE STUDENT/A dornica de un castig procentual! Se va ocupa de aducerea de noi clienti pentru companiei! Colaborarea se va desfasura sub forma de conventie civila.
Persoana pe care o cautam trebuie sa indeplineasca urmatoarele conditii:
- dornica de a acumula cunostinte noi;
- caracter intreprinzator;
- perseverenta in urmarirea si atingerea unui scop;
- dedicare in respectarea sarcinilor de serviciu.

BENEFICII OFERITE

Este un post part time! Castigul este procentual! Nu promitem castiguri nelimitate dar asiguram seriozitate si plata serviciilor prestate in conditiile stabilite la semnarea contractului de colaborare!

Doar persoanele selectate vor fi contactate!