COLABORATOR BROKER ASIGURARI

SC RANDO INVEST CONSULTING SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-dezvoltarea retelei de vanzari si realizarea targeturilor asumate
-prospectarea pietei si contactarea clientilor
-prezentarea companiei si ofertarea produselor de
asigurare adaptate nevoilor clientilor din punct de vedere al riscurilor/
primelor de asigurare
-incheierea contractelor de asigurare
-servisarea asiguratilor pe perioada derularii contractelor de asigurare
-gestionarea portofoliului propriu si a bazei de date

CERINTE

-persoana responsabila , punctuala , serioasa , dinamica si orientata catre
client
-foarte bune abilitati de comunicare si relationare cu clientii
-cunostinte bune de operare PC
-motivatie pentru castiguri imediate peste medie
-experienta in asigurari reprezinta avantaj

BENEFICII OFERITE

-mediu de lucru intr-o echipa tanara si bine pregatita profesional
-training personalizat in functie de necesitatile dumneavoastra
-program FULL TIME/PART TIME
-comisioane motivante si bonusuri in functie de realizari

DESCRIEREA FIRMEI

Asistent in brokeraj persoana juridica