CASIER - TARGU MURES

CURIERO

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Deservirea casieriei centrale a grupului
- Evidenta registrului de casa
- Incasarea banilor de la agenti
- Efectuarea platilor catre furnizori, parteneri, salarii
- Alte situatii

CERINTE

- Experienta anterioara minim 1 an in casierie
- Studii superioare finalizate constituie avantaj
- Rezistenta la stres

BENEFICII OFERITE

- Salariu corelat cu experienta si performanta
- Posibilitati de dezvoltare a carierei
- Instruire continua

DESCRIEREA FIRMEI

CINE ESTE CURIERO?

Curiero activeaza pe piata de curierat intern in sistem door-to-door din 2003.

Este o companie in plina dezvoltare care in cei 3 ani de activitate a reusit sa ajunga in primele 3 firme de curierat din Romania.
Serviciile oferite includ: curierat national in sistem door-to door cu livrare in 24 h, servicii postale, cargo si de curierat rapid local (in Bucuresti si in cateva localitati importante din tara).

Curiero dispune de o retea de 74 de agentii în marile orase din tara, de un parc auto adaptat nevoilor de transport si de o structura a rutelor si a depozitelor inovatoare pentru România.

Prin toate demersurile sale, Curiero incearca sa obtina excelenta in procesele interne si serviciile oferite.

CURIERO Oriunde in tara la timp
E-mail: hr@curiero.ro
Telefon: 0728.818.043