Business Sales Representative - Mures

TRENKWALDER SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie care activeaza in domeniul telecomunicatiilor, iar pentru punctul de lucru din judetul Mures cautam o persoana pentru postul de Business Sales Representative.

Principalele responsabilitati sunt:
- crearea si gestionarea bazei de date de clienti;
- promovarea serviciilor de telecomunicatii catre clienti - persoane juridice;
- mentinerea relatiilor de lucru cu clientii;
- intocmirea de rapoarte zilnice.

CERINTE

Cerinte:
- 1 an experienta in vanzari de servicii;
- studii superioare - reprezinta avantaj;
- cunostinte de operare PC - Ms Office si Internet.
- carnet de conducere categ.B;

BENEFICII OFERITE

Oferta:
- pachet salarial atractiv;
- training;
- posibilitate de dezvoltare profesionala.

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA.
Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI.
Va asteptam la sediile noastre din Baia Mare, Bucuresti, Cluj Napoca, Iasi, Oradea, Sibiu si Timisoara.