Bona in Tirgu Mures

365 JOBS

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Ingrijire 2 gemeni in varsta de 1 an si jumatate

Program de lucru 9:00 -21:00, se doreste in mod expres sa se lucreze Sambata si Duminica, iar in restul saptamanii se poate opta pentru o zi libera, la alegere (orice zi de Luni pana Vineri bona isi poate lua liber). Pot exista situatii cand programul de Sambata si Duminica sa fie redus!
- Potentiala candidata nu va ramane niciodata singura cu copiii, avand in permanenta un ajutor. In week-end ambii parinti sunt acasa toata ziua
- In atributiile bonei trebuie sa intre supravegherea copiilor in timpul orelor de joaca 08:00- 12:00 si 14:00-21:00, in timpul orelor de somn 12:00 – 14:00, insotirea acestora la masa, si baita doar pentru unul din copii.
- Candidata nu trebuie sa spele, sa gateasca copiilor sau sa faca curat in camera copiilor. Exista alta persoana care indeplineste toate aceste activitati.

CERINTE

- Varsta minim 25 de ani, maxim 50 de ani
- Experienta de minim 2 ani in lucrul cu copiii mici
- Calma, inovativa, agila, apropiata de copii
- Este de preferat ca potentiala candidata sa aiba copii si deci experienta in cresterea de copii
- Stare buna a sanatatii
- Fara antecedente disciplinarea la locurile anterioare de munca. Eventual verificarea cartii de munca pentru evitarea situatiilor de desfacere a contractului de munca pe motive disciplinare
- Nationalitate : Romana sau Maghiara

BENEFICII OFERITE

- Angajare cu carte de munca (daca se doreste)
- Salariu atractiv. Pentru inceput 1.200 RON dar care poate fi negociabil si cu posibilitati de crestere din moment ce se vede onestitatea si loialitatea candidatei
- Alte recompense si bonusuri cu ocazia anumitor evenimente din an.
- Plata transportului (taxi) la intoarcerea acasa – intrucat la ora 21:00 nu exista masina catre oras
- Toate mesele din timpul zilei sunt asigurate de noi
- Conditii de lucru sunt extreme de placute, casa mare, moderna, atmosfera buna si primitoare
- Bona este considerata ca partea familiei, tratata si respectata ca atare.

Cautati oferte de locuri de munca in strainatate? Aplica online pentru locuri de munca in Anglia, Au Pair Ingrijire copii, oferte in Grecia, Cipru, Criuse Ships jobs pe rauri din Europa: chelneri, barmani, bucatari, ajutor de ospatar, cameriste.
www.transylvania-jobs.com - Locuri de munca in strainatate