Bona in Tirgu Mures

TjobsRecruit

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam o bona pentru o familie cu 2 copii: 1 an jumate si 3 ani. Baietelul de 3 ani merge la gradinita si cel mic la cresa, la program scurt.

Program: de 5 ori pe saptamana ingrijire copilas mic intre 13,00 si 17,00.
Ocazional ingrijire ambii copii. Posibil program si de 8 ore/zi in timpul vacantelor sau cu alte ocazii.

Sarcini: plimbare copil; servit masa la baieti; gatit (pentru copii); programe educative (jocuri; desen; pictat etc).

Plata este la ora.
Se va asigura un venit minim garantat lunar la care se adauga orele ce depasesc programul.

CERINTE

Experienta anterioara de ingrijire copii cu varste similare la minim o familie. Se cere referinta.

Persoana sanatoasa, pozitiva, nefumatoare.
Cautam o persoana din Tirgu Mures.

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.