Automatist – Responsabil piese de schimb

TjobsRecruit

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru unul dintre clientii nostri din Tirgu-Mures cautam un automatist responsabil cu piesele de schimb.

Responsabilitati:
Participarea la diagnosticarea si mentenanta echipamentelor;
Analiza necesarului de piese de schimb;
Participarea la proiectele de dezvoltare si modernizare echipamentelor;
Planificarea mentenantei preventive a echipamentelor;
Intocmirea listelor de lucrari si a necesarului de piese de schimb atat pe partea de automatizari, cat si pe partea electro-mecanica;
Monitorizarea stadiului efectuarii interventiilor;
Respectarea normelor de protectia a muncii si PSI.

CERINTE

Absolvent de studii superioare tehnice de specialitate – specializarea Automatica si Informatica Industriala;
Cunostinte de limba engleza la nivel avansat (termeni tehnici);
Abilitati de analiza, planificare si organizare.

BENEFICII OFERITE

Tichete de masa;
Decontare transport;
Prime de Paste, Craciun si cu ocazia concediului de odihna;

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.