Asistent Manager de Asigurari -TG. MURES

S.C. TJIC S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie de asigurari din Targu Mures cauta Manager de Asigurari.
Sarcinile vor fi de coordonare echipa de vanzari-asigurari (formata din 10-20 de membri), pastrarea legaturii cu clientii si partenerii societatii, vizite la parteneri pentru intalniri de afaceri, etc.
Se va munci la biroul din Targu Mures, programul va fi de 6-8 ore/zi.
Salariul oferit este intre 1500-2000 de lei/luna - depinzand de experienta aplicantului, si exista posibilitatea de marire dupa primele luni de lucru.

CERINTE

Se cauta o persoana:
- cu varsta intre 25 si 45 de ani.
- care sa aibe experienta de munca in vanzari-asigurari (de viata, de locuinte, de sanatate, RCA, CASCO, etc.)
- care sa aibe cunostinte de PC (Excel, Word, Access, Internet explorer, etc.)
- din Judetul Mures, sau sa fie dispusa sa se mute aici
- este obligatorie cunoasterea limbii maghiare

Daca aveti permis de conducere este un avantaj, ocazional trebuie sa faceti vizite partenerilor din judet.

BENEFICII OFERITE

Cautati oferte de locuri de munca in strainatate? Aplica online pentru locuri de munca in Anglia, Au Pair Ingrijire copii, oferte in Grecia, Cipru, Criuse Ships jobs pe rauri din Europa: chelneri, barmani, bucatari, ajutor de ospatar, cameriste.
www.transylvania-jobs.com - Locuri de munca in strainatate