Asistent Manager

SC SIAS IND SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautăm o tânără absolventă de studii superioare pentru postul de Asistent Manager:
- asistentă căre Managerul General în întocmirea agendei de lucru şi coordonare internă;
- activitate de secretariat;
- pastrează legatura cu furnizorii şi partenerii interni sau externi;
- traducere documente;
- activităţi administrative şi de protocol.

CERINTE

- cunoştinţe foarte bune de limba germană (vorbit fluent);
- bună capacitate de adaptare şi organizare, flexibilitate, disponibilitate de a învăţa;
- cunoaşterea limbilor italiană sau engleză la nivel conversaţional constituie un avantaj;
- permis de conducere cat B;
- capacitate de a respecta termene limită;
- atenţie către detalii;
- responsabilitate, ordine, corectitudine şi seriozitate;
- cunoştinţe operare PC (Windows, Office, Internet, email);

BENEFICII OFERITE

-pachet salarial corespunzător;
-condiţii moderne de lucru;

DESCRIEREA FIRMEI

Industria textila