ASISTENT MANAGER

SC Euro Imobil Company

Job expirat

RESPONSABILITATI

- indeplinirea activitatilor zilnice de secretariat,
- preluarea si directionarea apelurilor telefonice,
- primirea vizitatorilor si anuntarea persoanelor de contact din societate,
- asigurarea protocolului in cadrul intalnirilor, in conformitate cu cerintele zilnice,
- preluarea, inregistrarea, distribuirea la compartimentele implicate, indosariere si arhivarea corespondentei si a mesajelor primite din partea partenerilor, clientilor si a celorlalti angajati,
- redactarea corespondentei de afaceri necesara desfasurarii activitatii zilnice,
- asigurarea transmiterii documentelor prin posta, fax, e-mail,
- actualizarea bazei de date documente,
- elaborarea si redactarea documentelor si situatiilor cerute de management,
- asigurarea suportului administrativ pentru toate departamentele firmei,
- activitati de contabilitate primara.

CERINTE

- experienta minima de 2 Ani ca Asistent Manager,
- permis de conducere categoria B,
- cunostinte bune operare PC MSOffice WORD, EXCEL, navigare internet,
- limba engleza/maghiara scris/vorbit,
- capacitate de organizare a timpului, sarcinilor si locului de munca,
- atentie catre detalii,
- placere si abilitate de a invata lucruri noi,
- responsabilitate, ordine, corectitudine si seriozitate.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant.

DESCRIEREA FIRMEI

Agentie imobiliara cu peste 14 ani experienta in domeniu.