Asistent Administrator Baze de Date Depozit Tg. Mures

BILLA ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Administrarea si controlul bazei de date, controlul stocurilor, inventar, analiza.

CERINTE

- Domiciliul in Tg. Mures;
- Studii superioare;
- Limba engleza obligatoriu, limba germana reprezinta un avantaj;
- Experienta in lucrul cu baze de date;
- Cel putin cunostinte de baza in SQL;
- Operare MS Office;
- Stagiul Militar satisfacut, sau situatie militara clarificata (doar in cazul barbatilor);
- Permisul de conducere reprezinta un plus;
- Experienta anterioara in retail reprezinta un plus;
- Persoana dinamica, comunicativa, autonoma, reziztenta la stres, disponibila pentru program prelungit, ordonata, cu simt analitic dezvoltat.

BENEFICII OFERITE

Se acorda pachet salarial atractiv si posibilitati de dezvoltare profesionala intr-un colectiv tanar si dinamic!

Companie multinationala in domeniul comertului retail si al bunurilor de larg consum. In cadrul companiei BILLA Romania lucreaza peste 2.000 de angajati. De curand, conducerii BILLA i-a fost inmanata DIPLOMA DE EXCELENTA pentru pozitionarea pe locul 1 in topul national al firmelor in ultimii 3 ani.