Angajam Inginer ofertare

SC INTRA SERV SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- intocmirea documentatiei necesare pentru participarea la licitatii (SEAP);
- intocmirea de caiete de sarcini pentru lucrari de instalatii electrice si propunerea de solutii constructive
- stabilirea/negocierea impreuna cu furnizorii a solutiilor/proiectelor/preturilor pentru lucrari sau proiecte importante
- intocmeste proiectele de montaj si devizele de echipamente si materiale (plus estimarea necesarului de manopera pentru realizarea proiectului)
- Verificare cantitativa si calitativa a proiectelor de instalatii electrice
- Întocmirea situațiilor de lucrări;

CERINTE

- Studii superioare în domeniul tehnic, reprezina avantaj absolvirea unei facultati cu profil electrotehnic, electric, electroenergetic
- Experienta in intocmirea ofertelor de pret pentru instalatii electrice reprezinta un avantaj
- Cunoștințe MS Office: Word, Excel
- Cunoașterea unui program de ofertare(Intelsoft,Doclib,Windev,etc)
-Cunostinte de Autocad
-Persoana responsabila si ordonata
-Spirit de echipa

BENEFICII OFERITE

-posibilitate de avansare
-mediu de lucru placut intr-o echipa tanara si dinamica
-salar motivant
-telefon de servici

Compania noastra activeaza in domeniul intalatiilor electrice.
Serviciile prestate sunt:
-proiectare
-executie
-comercializare
-servicii de mentenanta