ANALIST CUMPARARI

MOBILUX SA Punct de lucru TARNAVENI

Job expirat

RESPONSABILITATI

Stabileste liste cu potentialii furnizori pentru achizitionarea produselor necesare fabricatiei
Negociaza preturile si conditiile contractuale
Intocmeste comenzile si urmareste deruleaza contractele
Urmareste imbunatatirea performantei furnizirilor pentru atingerea obiectivelor de calitate, costuri, termene.

CERINTE

Studii superioare
Experienta relevanta in activitatea de aprovizionare
Cunostinte de operare pe calculator
Cunostinte de limba engleza, limba franceza constituie avantaj
Abilitati reale de planificare, organizare si comunicare
Respectarea termenelor impuse
Energic, corect, loial, atent la detalii
ATENTIE NUMAI CV CARE INDEPLINESC CERINTELE POSTULUI VOR FI SELECTATE PENTRU INTERVIU!!!!!

BENEFICII OFERITE

Nu rata sansa de a-ti dezvolta o cariera de succes altaturi de un partener stabil, care iti sigura suport profesional permanent si un salar competitiv.

Mobilux Tarnaveni -fabrica de mobila care construieste mobilier pentru piata interna si externa din lemn masiv (rasinos si fag) membra a grupului Parisot, unul dintre cei mai mari producatori de mobila de pe piata mondiala, avand fabrici in Europa si Asia, cu peste 5000 de angajati, prezent si in Romania cu 4 fabrici de productie si un centru logistic.