Ajutor Bucatar

M&CO HR Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru o companie serioasa din Tg. Mures, se cauta URGENT ajutor de bucatar cu/fara experienta.

CERINTE

Responsabilitati:
- asigurarea implementarii si mentinerii standardelor de pastrare si depozitare a produselor, semipreparatelor si preparatelor alimentare cu respectarea normelor igienico-sanitare in vigoare
- participarea la determinarea necesarului de materii prime de comandat si la realizarea comenzilor de aprovizionare;
- debarasarea si asigurarea curateniei in bucatarie
- participarea activa la intretinerea ustensilelor de bucatarie si a echipamentului din dotare
- luarea in considerare a perisabilitatii, termenului de garantie, a modului in care urmeaza sa fie folosite ingredientele
- efectuarea prelucrarilor preliminare gatitului - sortarea, curatarea, spalarea, divizarea si mai apoi gatirea - fierberea, frigerea, coacerea, prajirea

BENEFICII OFERITE

Pentru mai multe detalii, va rugam sa ne contactati la numarul de telefon 0747.955.758 sau trimiteti-ne CV-ul dumneavoastra la adresa valentina.topolicianu@yahoo.ro

DESCRIEREA FIRMEI

Agentie de Recrutare