AGENT VANZARI- Transilvania

IMPRO S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- prezentarea, promovarea si vanzarea produselor in conformitate cu standardele si politicile comerciale ale companiei;
- dezvoltarea retelei de vanzari in judetele MS, HR, BN, AB, SB;
- participarea la negocieri, intocmirea contractelor, monitorizarea derularii si finalizarii a acestora;
- identifcarea de noi canale de vanzare;
- participarea activa la planificarea si implementarea strategiei de vanzari.

CERINTE

- experienta in domeniul materialelor de constructi (preferabil sisteme de acoperis);
- bune abilitati de negociere si comunicare cu clientii;
- disponibilitate sa calatoreasca in scop de serviciu;
- carnet de conducere categoria B;
- cunoasterea limbii maghiare la nivel foarte bun - obligatoriu;
- cunoasterea limbii engleze la nivel comunicativ.

BENEFICII OFERITE

- munca motivanta in cadrul unei echipe dinamice;
- pachet salarial atragator cu recompensarea performantelor proprii;
- masina, telefon, laptop;
- posibilitati de dezvoltare profesionala.

producator si distribuitor de tigle metalice si table trapezoidale