agent vanzari

SC OLD MOB SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

• identifica si contacteaza clienti noi;
• mentine si dezvolta reteaua de clienti a companiei;
• stabileste si dezvolta relatii profesionale cu clientii;
• negociaza si incheie contracte;
• intocmeste rapoarte de vanzari;
• implementeaza strategii de vanzari pe termen scurt si mediu;
• promoveaza imaginea si produsele companiei in conformitate cu cerintele si standardele acesteia

CERINTE

• studii medii sau superioare;
• experienta in vanzari cu precadere mobilier;
• capacitati excelente de negociere;
• persoana dinamica, responsabila, cu initiativa, cu foarte bune abilitati de comunicare, orientat catre client, axat pe rezultate;
• cunostinte de utilizare PC (internet, Microsoft Office);

BENEFICII OFERITE

- se vor prezenta si negocia la interviu.

Old Mob Srl este o companie producatoare de mobilier din lemn masiv prezenta pe piata externa si interna de mai bine de 10 ani. Oferim clientilor nostri o gama variata de mobilier, preturi corecte si servicii de cea mai buna calitate. Pentru cei ce isi doresc o piesa de mobilier unica putem realiza si mobilier la comanda.