agent vanzari

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

-desfasoara activitati de vanzari pe teren in regiunea alocata;
-aplica metode de contactare de noi clienti atat individuale cat si cele stabilite de firma;
-furnizeaza informatii corecte legate de oferta firmei in vederea incheierii de contracte;
-urmareste si consiliaza clientii atat inaintea incheierii contractului cat si dupa pe intreaga perioada de derulare a contractului;
-respecta programarile, mentine ordinea si disciplina, contribuie la buna organizare si desfasurare a activitatii;
-intocmeste rapoarte de activitate
-la solicitarea firmei ia parte la training-uri in calitate de participant;
-actualizeaza in pemanenta informatiile legate de ofertele alternative de pe piata

CERINTE

-ambitios, serios, dinamic;
-studii in domeniul tehnic constituie avantaj;
-experienta in vanzari
minim 3 ani;
-experienta in industria mobilei constituie avantaj;
-persoana orientata catre
obtinerea de rezultate;
-personalitate deschisa-relationeaza usor cu clientii potentiali -persoane
necunoscute;
-abilitati foarte bune de comunicare, planificare si organizare.
- permis de
conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

- se ofera pachet salarial atractiv;
- munca intr-un domeniu atractiv si intr-un colecctiv dinamic.