Agent vanzari

Tjobs SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Tjobs cauta pentru largirea propriei echipe din Targu Mures, o persoana deschisa si entuziasta care sa ocupe functia de Agent Vanzari pentru piața din Polonia (cu atributii de Key Account Manager).

Responsabilitati:
research agentii din Polonia
contactarea agentiilor pentru crearea cont
preluarea joburi
testarea platformei
editarea/realizarea textelor pentru platforma (daca e cazul)
oferirea de suport utilizatorilor (candidati si agentii)
raportarea bug-urilor
participarea la imbunatatirea functionalitatilor platformei
completarea rapoartelor si evidentelor
research legislatie

CERINTE

Cerinte:
cunoasterea limbii poloneze la nivel avansat
cunoasterea limbii engleze la nivel peste mediu (sau disponibilitatea de a-si imbunatati nivelul in maxim 6 luni de la angajare)
cunoasterea limbii romane nu este obligatorie daca limba engleza este la nivel avansat (profesional)
experienta in vanzari (sau caracter nativ de vanzator)
detinerea de aptitudini tehnice (utilizare calculator: internet - avansat, excel - cel putin mediu)
fluenta in comunicare
tonalitate placuta a vocii
spontaneitate, seriozitate, responsabilitate
posibilitatea de a se adapta rapid la schimbari de situatie

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.