Agent Vanzari

TjobsRecruit

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru unul dintre clientii nostri, o binecunoscuta firma de telefonie mobila, recrutam 3 agenti de vanzari. Rolul acestora va fi de a promova produsele si serviciile de telefonie mobila catre persoane juridice de pe raza judetului Mures.

Responsabilitati:
- contactarea directa a potentialilor clienti (cold -calling);
- stabilirea intalnirilor cu clientii in vederea vanzarii produselor de telefonie;
- negocierea si finalizarea contractelor;
- monitorizarea activitatii companiilor concurente si a tendintelor pietei;
- intocmirea de rapoartelor de activitate;
- realizarea obiectivelor de vanzari conform planului de vanzari individual si al echipei;
- manifestarea unui interes constant in vederea imbunatatirii cunostintelor legate de produsele/serviciile companiei;

CERINTE

- experienta minim 1 an in domeniul vanzarilor, preferabil B2B;
- studii superioare finalizate sau in curs de finalizare;
- cunoasterea limbii engleze si a limbii maghiare constituie avantaj;
- foarte bune abilitati de comunicare si negociere;
- putere de convingere;
- capacitate de auto-motivare;
- spirit de echipa;
- permis de conducere: cat. B

BENEFICII OFERITE

- salar fix+comision din vanzari
- masina de serviciu pentru deplasari
- laptop si telefon mobil

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.