Agent de vanzari zonal

AD FACTORY ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- vanzarea pachetelor de publicitate oferite de catre AFR
- deplasarea la client pentru a incheia contractul si a incasa sumele
- gestionarea sumelor incasate
- gestionarea contractelor semnate
- contactarea firmelor noi infiintate prin telefon si a le prezenta ofertele companiei AFR

CERINTE

- cunoasterea limbii romane la nivel superior
- cunostinte internet
- voce placuta
- aspect fizic placut
- disponibilitate la calatorii
- disponibilitatea indeplinirii unui target lunar
- varsta minima 21 de ani, varsta maxima 25 de ani

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant de 2000 RON (la targetul atins)
- telefon de serviciu
- decontarea cheltuielilor de calatorie in interes de serviciu
- alte bonusuri la salariu prevazute in sistemul intern de motivare
- dupa prima luna (contract de munca pe termen nelimitat full time)

DESCRIEREA FIRMEI

Despre:
PUBLICITATE LA MAXIM - www.afrgroup.ro

Misiune:
Dorim sa facem performanta alaturi de parteneri de afaceri ca dvs.
Ne dorim din suflet ca afacerea dvs. sa prospere alaturi de noi.

Descriere:
Noi vorbim limbajul promovarii afacerii dvs. atat pe internet cat si prin direct marketing.
Dorim sa va oferim produse si servicii la preturi mult mai mici decat o fac altii.