Agent Broker - Agent Marketing

confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma internationala de brokeraj cu sediul central in Marea Britanie angajeaza pe perioada desfasurarii inscrierilor la pensiile private - agent broker - agent marketing - pentru a contribui la crearea unei retele multilevel - marketing avand ca obiectiv intermedierea si consultanta in domeniul asigurarilor si fondurilor de pensii si strangerea de adeziuni pentru bancile si firmele de asigurari cu care suntem parteneri.
NU conteaza daca aveti deja un loc de munca!

CERINTE

Persoana dinamica, dornica de castiguri, ambitioasa, orientata spre realizari, capabila de a lucra in echipa si cu oamenii.

BENEFICII OFERITE

Beneficii: instruire gratuita, salariu motivant, comisioane de intermediere, bonusuri de realizari

Compania noastra este un grup financiar european cu sediul central in Marea Britanie, partener important cu bancile si companiile de asigurari din tara si strainatate, activ in dezvoltarea si distributia de produse financiare in Europa Centrala si de Est.