Responsabil Hotel / Director Adjunct

AllJobs4All

Job expirat

RESPONSABILITATI

Desfasoara activitati curente de management al hotelului;
Concepe oferte pentru diferite evenimente desfasurate in restaurantul hotelului;
Coordoneaza departamentele din hotel si urmareste respectarea standardelor si procedurilor;
Concepe pachetele de cazare;
Administreaza numarul de camere, tarifele si ofertele postate pe diferite site-uri de rezervari;
Administreaza contractele cu agentiile de turism;
Urmareste incasarile de la clienti.

CERINTE

Bune abilitati de comunicare,orienterea catre munca in echipa;
Experienta in activitati hoteliere/management hotelier;
Persoana dinamica si bine organizata;
Abilitati in utilizarea internetului si a pachetului Office;
Cunoasterea programelor de receptie/gestiune;
Detinerea brevetului de turism reprezinta un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Oportunitate de lucru intr-un mediu dinamic.

AllJobs4All, membru al Outsourcing 4 All a luat nastere pentru a veni in intampinarea necesitatilor de resurse umane ale clientilor nostri. Scopul nostru este de a aduce o perspectiva inovatoare in abordarea proceselor de Recrutare si Selectie, Evaluare, Motivare, Diagnoza Organizationala si Consiliere in Cariera, de a sustine si incuraja companiile in utilizarea optima a elementelor de Management al Resurselor Umane.

Proiectam, planificam si construim cariere de succes, pentru oameni de succes, in organizatii de succes, prin simplul fapt ca avem rabdarea, inteligenta si tenacitatea de a descoperi potentiale si a le orienta adecvat! (mai multe detalii pe www.alljobs4all.ro)