Operator Calculator / Helpdesk

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- raspunde solicitarilor oferind solutii corecte situatiilor aparute;
- efectueaza monitorizari de rutina ale aplicatiilor clientilor si a altor instrumente de lucru;
- reactioneaza prompt si raspunde alertelor platformei de monitorizare;
- coordoneaza si rezolva problemele inregistrate inainte de a le directiona catre departamentul corespunzator;
- rezolva email-uri receptionate conform competentelor;

CERINTE

- studii medii/ superioare
- cunostinte temeinice de operare PC,viteza operare calculator,atentie distributiva;
- limba engleza ( mediu/avansat ) , cunoastere altor limbi straine reprezinta un avantaj;
- persoana orientata catre clienti;
- abilitati de comunicare si rezistenta la stres;
- experienta in domeniul online sau pe o pozitie similara constituie un avantaj;
- disponibilitatea de a lucra in ture de cate 8h/zi;

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant (in concordanta cu nivelul profesional si experienta);
- posibilitate de dezvoltare profesionala;
- alte bonusuri si avantaje;
- cadru de munca legal alaturi de o echipa tanara si dinamica;