INGINER CONSTRUCTII

SUCCES NIC COM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- organizeaza si coordoneaza activitatea de constructii;( intocmeste rapoarte de costructie;
- urmareste realizarea constructiilor pe baza planificarii;raspunde de calitatea lucrarilor executate )

CERINTE

- studii superioare-constructii civile;
- experienta in domeniu minim 1 an;
- cunostinte PC, Autocad precum si programele de devize Delta (sau similare);
- capacitate de adaptare, program prelungit;
- capacitate de organizare si viteza de reactie la solicitari;
- seriozitate si confidentialitate

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru placut
- companie in continua dezvoltare, proiecte de mari dimensiuni
- colectiv tanar si dinamic
- posibilitati de promovare

SC SUCCES NIC COM SRL este o companie cu capital 100% romanesc infiintata in anul 1994.
In prezent compania are mai multe ramuri de activitate si anume:
Comert
Alimentatie publica
Constructii civile si industriale
Ambalare produse alimentare de baza
Productie produse panificatie
Transporturi si reparatii masini
Prestari servicii cu utilaje terasiere
Statie sortare
Statie betoane
Comert en-detail cu carburanti:benzinarii
SC SUCCES NIC COM SRL are sediul social in comuna Runcu, Judetul Gorj.
Birourile sunt situate in strada Unirii, nr.120 Tg.Jiu, Gorj.
TEL: 0749013123,