ECONOMIST

SUCCES NIC COM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

-studii economice superioare ( Finante-banci sau contabilitate si informatica de gestiune )
-cunostinte avansate de operare PC, raportare analize economice
-cunoasterea programului de contabilitate MENTOR
-flexibilitate in organizarea muncii
-persoana organizata, responsabila, comunicativa, cu spirit de initiativa

BENEFICII OFERITE

-posibilitatea dezvoltarii unei cariere intr-un mediu de lucru profesionist si dinamic
-pachet salarial atractiv
-bonuri de masa

SC SUCCES NIC COM SRL este o companie cu capital 100% romanesc infiintata in anul 1994.
In prezent compania are mai multe ramuri de activitate si anume:

Comert
Alimentatie publica
Ambalare produse alimentare de baza
Productie produse panificatie
Constructii civile si industriale
Transporturi si reparatii masini
Prestari servicii cu utilaje terasiere
Statie sortare
Statie betoane
Comert en-detail cu carburanti:benzinarii