DESIGNER / INGINER AUTO

SUCCES NIC COM

Job expirat

RESPONSABILITATI

Integrat in cadrul departamentului parc auto ca membru al echipei, veti participa la realizarea de solutii si prezentari grafice pentru diverse opera¿ii de modelare auto.
-organizarea, coordonarea si monitorizarea reparatiilor si a operatiilor de modelare, design auto

CERINTE

-Studii superioare tehnice de specialitate
( Transporturi-sectia autovehicule rutiere, T.C.M., Mecanica)
-Experienta in domeniu minim 1 an
-Cunostinte de design plastic
-Cunostinte temeinice operare PC
-Cunostinte de proiectare asistata ( CATIA V5 , 3D CAD ) - constituie un avantaj.
-Cunostinte temeinice de operare in programe de grafica constituie un avantaj
-dinamic, riguros, spirit de echipa si de initiativa, aptitudini organizatorice, de planificare si sinteza, atentie distributiva
-disponibilitate la program prelungit

BENEFICII OFERITE

-Pachet salarial atractiv
-Posibilitatea de dezvoltare profesionala in cadrul unei companii nationale
-Posibilitatea de a lucra intr-o activitate in plina dezvoltare, alaturi de o echipa tanara, dinamica

SC SUCCES NIC COM SRL este o companie cu capital 100% romanesc infiintata in anul 1994.
In prezent compania are mai multe ramuri de activitate si anume:

Comert
Alimintatie publica
Ambalare produse alimentare de baza
Productie produse panificatie
Constructii civile si industriale
Transporturi si reparatii masini
Prestari servicii cu utilaje terasiere
Statie sortare
Statie betoane
Comert en-detail cu carburanti:benzinarii