Coordonator Punctu de Lucru - Targu Jiu

SC TOTAL DISTRIBUTION GROUP VALCEA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Gestionarea activitatii de organizare a retelei de distributie;
- Gestionarea activitatii de atingere a obiectivelor de vanzari stabilite de Directia Executiva;
- Gestionarea activitatii de control a costurilor de operare, cu obiectiv de crestere a profitabilitatii.
- Persoanele interesate sunt rugate sa trmita CV-urile pana pe data de 21 mai 2010 si la numarul de fax 0250746566.

CERINTE

- Studii superioare;
- Experienta in vanzari minim 10 ani;
- Bune cunostinte de operare pe calculator,
- Persoana dinamica,
- Aptitudini manageriale (bun negociator, abilitati de comunicare, planificare si organizare);
- Permis de conducere categoria B;
- Domiciliul stabil Tg Jiu.

BENEFICII OFERITE

- pachet de munca foarte atractiv;
- masina de serviciu;
- telefon mobil;
- laptop.

Distributie produse alimentare si nealimentare la nivel regional.