Consultant vanzari Rovinari

EURO GSM

Job expirat

RESPONSABILITATI

* cunoastrea deplina a serviciilor si produselor

* prezentarea ampla si adecvata a serviciilor si produselor

* promovarea permanenta a serviciilor si produselor

* mentinerea relatiei cu clientii

* deplasarea la punctele de lucru din cadrul retelei de magazine pentru a oferi consultanta in vanzari, atingerea si depasirea obiectivelor companiei

* intruirea personalului

* gestionarea produselor

* intocmirea actelor contabile

* respectarea procedurilor companiei

* implicarea puternica in activitate pentru indeplinirea scopurilor propuse

* obligatia de a invata informatilor noi, astfel incat sa se tina pasul cu rata de dezvoltare a domeniului de activitate

* promovarea imaginii companiei

CERINTE

* experienta in vanzari min 2 ani

* studii superioare

* operare PC - nivel avansat

* contabilitate primara

* cunoasterea tehnicilor de vanzare si negociere - constituie avantaj

* abilitati de trainer

* capacitate de acumulare a informatiilor

* deschidere la nou si flexibilitate la schimbari

* capacitate de a lucra in echipa

* dorinta de auto-dezvoltare si perfectionare permanenta

BENEFICII OFERITE

* pachet de venituri corelat cu realizarile

* oportunitati reale de formare profesionala si avansare profesionala

* un mediu competitiv stimulativ pentru auto-dezvoltare

DESCRIEREA FIRMEI

Lider national de telecomunicatii pe piata de retail