CONSILIER FINANCIAR

DEXBAN PREST

Job expirat

RESPONSABILITATI

PROFIL CAUTAT
Daca esti o persoana: - dornica sa-si cladeasca o cariera financiar-bancara - organizata si orientata spre rezultate - cu abilitati de comunicare te invitam alaturi de noi la o discutie deschisa.
Experienta in vanzari este un avantaj, dar NU o conditie.

CERINTE

- Persoana energica, ambitioasa, comunicativa, cu spirit intreprinzator si dorinta de autodepasire
- Orientare catre intampinarea nevoilor clientilor
- Perseverenta in atingerea obiectivelor
- Persuasiv si perseverent
- Spirit de initiativa si capacitate de a relationa cu diverse tipologii de oameni
- Bune abilitati de comunicare si negociere
- Orientare catre rezultate

BENEFICII OFERITE

BENEFICII
- venit fix corelat cu nivelul realizarilor, comisoane si bonusuri de performanta foarte motivante
- dezvoltare personala si evolutie in cariera
- program flexibil
- apartenenta la un brand recunoscut pentru calitate si seriozitate

DESCRIEREA FIRMEI

Companie, lider pe piata in Romania