Angajam ospatar Complex Hotelier Tismana

AllJobs4All

Job expirat

RESPONSABILITATI

Preia comenzile de la clienti intr-o maniera eficienta si profesionista;
Cunoaste meniul astfel incat sa poata oferi informatii competente cu privire la felurile de mancare, tacamuri, bauturi;
Asigura o servire exemplara a clientilor restaurantului;
Realizeaza activitati de servire a clientilor;
Manifesta promptitudine in servirea clientilor;
Mentine standardele si procedurile de igiena;
Asigura curatenia si intretinerea echipamentelor utilizate.

CERINTE

Atitudine pozitiva, amabila si politicoasa;
Responsabilitate;
Flexibilitate;
Experienta de minim 6 luni intr-o activitate de servire activa a clientilor din piata de turism;
Calificarea in domeniu constituie un avantaj;

BENEFICII OFERITE

Mediu de lucru placut.

AllJobs4All, membru al Outsourcing 4 All a luat nastere pentru a veni in intampinarea necesitatilor de resurse umane ale clientilor nostri. Scopul nostru este de a aduce o perspectiva inovatoare in abordarea proceselor de Recrutare si Selectie, Evaluare, Motivare, Diagnoza Organizationala si Consiliere in Cariera, de a sustine si incuraja companiile in utilizarea optima a elementelor de Management al Resurselor Umane.

Proiectam, planificam si construim cariere de succes, pentru oameni de succes, in organizatii de succes, prin simplul fapt ca avem rabdarea, inteligenta si tenacitatea de a descoperi potentiale si a le orienta adecvat! (mai multe detalii pe www.alljobs4all.ro)