Angajam Operator Calculator

SC MEDIA AKT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Negociaza contractele si raspunde pentru corecta executare a contractelor si acordurilor incheiate cu clientii din portofoliu;
- Raspunde de intocmirea documentelor de livrare (facturi fiscale in conformitate cu acordurile incheiate cu clientii), incasari si plati in numerar;
- Urmareste atragerea permanenta de noi clienti;
- Urmareste realizarea planului de vanzari lunar si anual stabilit;
- Stabileste si dezvolta o relatie profesionala cu clientii organizatiei;
- Intocmeste periodic materiale de sinteza (rapoarte, statistici) si de prezentare (bugete estimative);
- Acorda asistenta tehnica si comerciala clientilor si potentialilor clienti;
- Participarea activa la sedinte interne si colective, impreuna cu clientii si partenerii.
- Preia telefonic si on line comenzile;

CERINTE

Cunostinte in legatura cu domeniul muncii:
- Absolvent studii medii
- Cunostinte infornatice de baza
- Cunoasterea unei limbi straine de circulatie, preferabil limba engleza
- Cunostinte privind modul de executie al sarcinilor:
- Isi stabileste prioritatile in raport cu cerintele potentialilor clienti si Directorului de vanzari si achizitii;
- Disponibil pentru deplasari intern / extern

BENEFICII OFERITE

se va discuta la interviu

Leacuri, produse naturiste, pentru o sanatate deplina! Produse 100 % naturale si ecologice: miere, polen, tincturi, ceaiuri, bitter, propolis, vitaminizante.