Angajam ajutor de bucatar

AllJobs4All

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pregateste alimentele pentru meniul zilnic;
Ajuta bucatarul in indatoririle lui;
Participa activ la intretinerea ustensilelor de bucatarie si a echipamentului din dotare;
Face prelucrarile preliminare gatitului - sorteaza, curata, spala, divizeaza si mai apoi gateste - fierbe, frige, coace, prajeste;
Debaraseaza si asigura curatenia bucatariei;

CERINTE

Afinitate pentru arta culinara;
Rapiditate in realizarea sarcinilor;
Simt al ordinii si curateniei;
Spirit de organizare;
Experienta pe un post similar cel putin 6 luni;

BENEFICII OFERITE

Mediu de lucru placut.

AllJobs4All, membru al Outsourcing 4 All a luat nastere pentru a veni in intampinarea necesitatilor de resurse umane ale clientilor nostri. Scopul nostru este de a aduce o perspectiva inovatoare in abordarea proceselor de Recrutare si Selectie, Evaluare, Motivare, Diagnoza Organizationala si Consiliere in Cariera, de a sustine si incuraja companiile in utilizarea optima a elementelor de Management al Resurselor Umane.

Proiectam, planificam si construim cariere de succes, pentru oameni de succes, in organizatii de succes, prin simplul fapt ca avem rabdarea, inteligenta si tenacitatea de a descoperi potentiale si a le orienta adecvat! (mai multe detalii pe www.alljobs4all.ro)