Senior Financial Consultant / Direct Sales Agent

Grup intercredit

Job expirat

RESPONSABILITATI

Prezentare serviciilor financiare catre potentialii clienti
Mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu clientii
Insusirea cunostintelor si caracteristicile tehnice pentru fiecare serviciu oferit

Programul de lucru este de minim 6 ore pe zi, de luni pana vineri la sediul agentiei din Targoviste

CERINTE

Experienta minim 6 luni in domeniul vanzarilor de servicii bancare
Cunostinte PC: Word, Excel

Profilul candidatului ideal:
Persoana care a mai lucrat sau lucreaza pe un post similar, dar doreste sa castige mai mult.
Foarte bune abilitati de comunicare si negociere (persuasiune si prezentare profesionala)
Capacitatea de a invata repede si a insusi cat mai multe aptitudini profesionale

Abilitati de analiza si planificare.
Personalitate deschisa - se relationeaza usor cu clientii
Orientat spre construirea unei cariere
Persistent, creativ, cu initiativa, dinamic, energic.

BENEFICII OFERITE

1.Conditii de lucru placute, program flexibil, comisioane foare atragatoare.
2. Program de instruire in tehnici de vanzare, negociere, management.
3. laptop cu internet si telefon de servici (in functie de randament)
4. Posibilitatea de a crea o echipa personala de mandatari (persoane care sunt platite doar pentru recomandarea de clienti si pentru munca de teren)

Nivel incepator: venit 300-450 euro /luna
Nivel mediu: venit 450-650 euro /luna
Nivel avansat: venit 650-1000 euro / luna
Nivel expert: venit peste 1500 euro /luna

Unul dintre cei mai mari brokeri la nivel national specializat in servicii de creditare. Oferim prin intermediul partenerilor nostrii credite de nevoi personale in conditii avantajoase, comisioane si bonusuri mari pentru agenti, un grad mediu de aprobare de peste 65%.