Reprezentant Zonal

Student Travel Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Tot ce trebuie sa faci e sa pui afise, sa organizezi intalniri de informare, sa distribui fluturase, si sa faci orice iti trece prin minte pentru a promova programele noastre în zona ta.
Nu trebuie sa-ti ia timp mult, dar cu cat mai mult te implici, cu atat mai mult (RON) vei castiga!

CERINTE

- persoana comunicativa, activa
- participarea la unul din programele oferite de Student Travel reprezinta un avantaj

BENEFICII OFERITE

- plata se face in functie de numarul persoanelor inscrise, asa ca totul depinde de implicarea ta

Student Travel Romania (STR) este compania specializata in turism pentru studenti si tineri, avand biroul central în Cluj-Napoca, Transilvania. Suntem prezenti pe piata romaneasca din mai 1999 (managementul firmei avand o experienta de 11 ani în domeniul programelor de genul Work and Travel). Prin birourile noastre din Bucuresti, Brasov, Cluj-Napoca, Iasi, Oradea, Targu-Mures, Miercurea-Ciuc, Sibiu, Arad, Timisoara, Chisinau precum şi prin agentiile de turism si asociatiile studentesti colaboratoare, Student Travel Romania a devenit cea mai importanta agentie de turism de acest gen din Romania.