Reprezentant vanzari

Tandem Trading

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Dezvoltarea retelei de clienti existenta
- Coordonarea activităţilor specifice punctului de lucru
- Deservirea la standarde înalte a clienţilor
- Definirea ţintelor specifice în concordanţă cu strategiile comerciale globale impuse de managemetul companiei
- Relaţionarea permanentă cu partenerii strategici
- Realizarea periodică a rapoartelor în funcţie de indicatorii urmăriţi

CERINTE

- Minim studii medii
- Minim 3 ani de experienţă în domeniul distributiei instalatiilor sanitare
- Abilităţi de organizare şi comunicare excelente
- Abilităţi de creativitate şi auto-organizare
- Viziune strategică
- Cunoştinţe de operare PC
- Spirit de echipă
- Bun negociator, dinamic, tenace
- Obligatoriu permis conducere minim categoria B cu cel putin 5 ani vechime

BENEFICII OFERITE

- Loc de muncă într-o companie de prestigiu în creştere
- Activitate dinamică cu punerea în valoare a potenţialului personal
- Training profesional pentru îmbunătăţirea abilităţilor personale cât şi pentru echipa din subordine
- Pachet salarial motivant cu parte fixă şi bonusuri din vanzari
- Fundamentarea şi dezvolatarea unei relaţii profesionale de lungă durată
- Autoritate operaţională pentru îndeplinirea obiectivelor
- Auto si logistica necesara desfasurarii activitatii

Tandem Trading s.r.l., societate cu capital privat romanesc, infiintata in 1994, este situata strategic in centrul tarii, avand ca obiect de activitate importul si distributia instalatiilor sanitare la nivel national.