OPERATOR PC -Petrila, Pascani, Targoviste,Mangalia

STANLEYBET SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Operare PC intr-un program specific de pariere;
- Mentinerea unei relatii apropiate cu clientii agentiei;
- Gestionarea incasarilor si intocmirea documentelor contabile primare;
- Mentinerea aspectului general placut al agentiei.

CERINTE

- Cunostinte de operare PC;
- Cunostinte minime de contabilitate primara;
- Buna capacitate de relationare;
- Atentie la detalii;
- Seriozitate si responsabilitate;
- Capacitate de organizare.

BENEFICII OFERITE

- Conditii legale de lucru;
- Bonuri de masa;
- Bonusuri in functie de performanta;
- Training de specialitate;
- Oportunitati de avansare;
- Mediu de lucru tanar si dinamic.

Stanleybet, filiala din Romania a companiei multinationale \"Stanleybet International\" este unul dintre cei mai mari jucatori pe piata locala a jocurilor de noroc, care va pune la dispozitie atat pariuri sportive cat si nonsportive. Pe langa Romania, Stanleybet activeaza si in Cipru, Germania, Italia, Belgia Croatia si Polonia.
Din 2004 si pana in prezent filiala Stanleybet din Romania s-a extins la nivel national, detinand in prezent peste 160 de agentii care dovedesc zilnic seriozitate si profesionalism in domeniul pariurilor sportive.
O echipa de peste 400 de angajati in 54 de orase.
Stanleybet si-a conturat deja o identitate proprie, si-a dobandit un prestigiu si a marcat un important punct de referinta in evolutia pietei romanesti de pariuri.

Alatura-te unei echipe de profesionisti!