S.C. MANOIL TRANS S.R.L. ANGAJEAZA SOFER PROFESIONIST SI MOTOSTIVUITORIST CU EXPERIENTA

SC MANOIL TRANS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

SOCIETATE COMERCIALA ANGAJEAZA SOFER PROFESIONIST
Colegul nostru va fi, serios, fara vicii, responsabil, demn de incredere, dinamic, comunicativ, orientat catre client, capabil sa rezolve situatii neprevazute aparute pe teren, cu spirit de echipa.

CERINTE

Cerinte:
- PERMIS AUTO CATEG. C,
- ATESTAT TRANSPORT MARFURI GENERALE
- CARD PENTRU TAHOGRAF DIGITAL
- Cunostintele de mecanica prezinta avantaj.
- Experienta relevanta in transportul de marfa intern.
- Cunostinte in domeniul transportului, comertului si al relatiilor cu clientii constituie un avantaj, dar nu sunt neaparat necesare, acestea putand fi dezvoltate in timp in masura in care candidatul e receptiv si dornic sa invete si sa se adapteze.
- Cunostinte despre intocmirea corecta a deconturilor, avizelor, foilor de parcurs, etc.
- Bune abilitati de comunicare si interrelationare

BENEFICII OFERITE

Pachetul salarial se discuta in cadrul interviului pentru candidatii selectati.
VOR FI CONTACTATE DOAR PERSOANELE SELECTATE PENTRU INTERVIU !

DESCRIEREA FIRMEI

Comert cu ridicata al bauturilor.