LACTATE NATURA S.A. angajeaza ECONOMIST

S.C.LACTATE NATURA S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Inregistreaza tranzactiile financiare;
- Arhiveaza documentele contabile;
- Inregistreaza facturile emise pentru clientii interni / externi
- Inregistreaza facturile emise de furnizori interni / externi
- Inregistreaza incasarile si platile conform extrasului de cont
- Opereaza incasarile si platile in numerar conform registrului de casa
- Opereaza registrul de casa si avansurile conform documentelor primite
- Inregistreaza intrarile de marfa in baza documentelor primite (facturi interne, facturi externe,NIR, etc)
- Intocmeste zilnic situatia facturilor emise si neincasate si lista avansurilor disponibile in lei/valuta.

CERINTE

Cerinte :
- studii superioare economice;
- vechime de minim 5 ani în domeniul financiar-contabil;
- experienţa în salarizare constituie avantaj;
- bune cunoştinţe în fiscalitate;
- persoanã ordonatã şi responsabilã;
- abilitatea de a lucra cu termene limitã;
- cunoştinţe bune de operare MS Office ( Excel, Word);
- cunoştinţe operare Asis constituie avantaj.

BENEFICII OFERITE

- contract de muncã perioadã nedeterminatã;
- mediu de lucru plãcut;

S.C. LACTATE NATURA S.A. este cea mai mare fabrică de prelucrare a laptelui din judeţul Dâmboviţa, având ca obiect de activitate prelucrarea şi comercializarea, la nivel naţional a laptelui şi produselor lactate sub marca Natura.