Inspector Personal

S.C. ARCTIC S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Evidenta si completarea carnetelor de munca;
-Administrarea dosarelor de angajare ale salariatilor;
-Completarea Registrului General de Evidenta a Salariatilor;
-Documentatie cu privire la legislatie si actualizare permanenta.

Contract pe perioada determinata – 6 luni

CERINTE

-Studii medii
-Experienta minim 1 an in domeniu;
-Atestat inspector personal;
-Cunostinte de legislatia muncii;
-Cunostinte de operare calculator, pachetul MS Office;
-Persoana organizata;
-Capacitate de concentrare si atentie la detalii.

BENEFICII OFERITE

-Mediu de lucru dinamic si profesionist;
-Pachet motivant de beneficii.

Arctic este cel mai mare producator autohton de aparatura electrocasnica si liderul industriei de profil din Romania.
Infiintata in anul 1968, compania a fost preluata in 2002 de grupul Arcelik, initiatorul unora dintre cele mai dinamice schimbari din istoria companiei. Arcelik A.S., cea mai mare corporatie industriala din sectorul privat din Turcia, se situeaza intre cei mai importanti 3 producatori europeni de aparate electrocasnice.
Arctic a beneficiat de o investitie de 35 milioane euro si detine in prezent o cota de piata de 31.7%