INGINER AUTOMATIST

OTEL INOX

Job expirat

RESPONSABILITATI

2 posturi disponibile in departamentul Mentenanta.

CERINTE

- Absolvent Facultate Inginerie Electrica sau Automatica si calculatoare; preferabil una din specializarile Actionari electrice sau Automatica si informatica industriala.
- Utilizarea PLC-urilor (Siemens sau Allen-Breadly), programarea si punerea in functiune a invertoarelor si convertizoarelor (Lenze, Siemens, ABB), retele de comunicatie (Profibus, DeviceNet, ControlNet, ProfiNet, EtherNet).
- Cunostinte programare senzori cu functii auto-teach, programare PID-uri, experienta microcontrolere.
- Cunostinte AUTOCAD, Visual Studio 2005, LabView.
- Experienta relevanta in domeniu de minim 3 ani;
- Lb. engleza - cel putin nivel mediu;
- Disponibilitate de a lucra in program prelungit;
- Persoana dinamica cu spirit de initiativa si de echipa;
- Adaptabilitate si flexibilitate;
- Cu dorinta de a obtine performanta si a avea succes.

BENEFICII OFERITE

- oportunitati de training, dezvoltare cariera.
- pachet salarial motivant, cu multiple posibilitati de bonificatii;
- tichete de masa.

Vino alaturi de noi! Ai sansa unei dezvoltari reale a carierei tale, intr-un mediu de lucru dinamic si modern, in care performanta este recunoscuta si recompensata!