DIRECTOR GENERAL

SC MONDOTRANS SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Organizeaza ,conduce si coordoneaza intreaga activitate a societatii .
• Coordoneaza si conduce intreaga activitate specifica de transport din societate.
• Urmareste si coordoneaza realizarea programelor de activitate ale societatii, pentru realizarea planului valoric ,pentru buna organizare a muncii si imbunatatirea activitatii compartimentelor de lucru.
• Realizeaza si intretine permanent relatii de buna colaborare cu partenerii, clientii si concurenta.
• Reprezinta societatea comerciala in relatiile cu clientii in limita competentelor acordate de directorul general
• Prezinta periodic administratorilor situatia realizarii indicatorilor de plan stabiliti
• Cauta clienti si negociaza contracte de transport
• Controleaza activitatea coloanelor si urmareste modul de gestionare a parcului de autovehicule
• Urmareste asigurarea cu comenzi de transport pt intreg parcul activ
• Aproba tarifele de transport cu beneficiarii astfel incat acestea sa fie avantajoase si sa se incadreze in cerintele pietei
• Urmareste modul de derulare a transporturilor
• Verifica modul in care e tinuta evidenta documentelor de transport

CERINTE

Studii superioare tehnice ( economice), certificate de competenta profesionala in domeniul transportului international de persoana, experienta in activitatea de transport intern si international de persoane

BENEFICII OFERITE

Indemnizatie negociata cu salariatul
Salarizarea se face in baza unui contract de mandat cu criterii de performanta. Idemnizatia negociata la angajare are o parte de 60% fixa si 40% variabila in functie de realizarea criteriilor de performanta.
Telefon mobil, masina de serviciu, laptop tichete de masa ; plata chirie pt un apartament mobilat in caz de relocare.

DESCRIEREA FIRMEI

TRANSPORT INTERN SI INTERJUDETEAN DE PERSOANE