DEZVOLTATOR SOFTWARE

SC ATS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Dezvoltare si intretinere aplicatii informatice cu baze de date pentru domeniul economic si al administratiei publice.

CERINTE

- Studii universitare in profil informatic.
- Cunoscator DELPHI, MS SQL.
- Constituie un avantaj: programarea in C/ C++, C# si .Net FrameWork.
- Capacitate de a lucra in echipa.
- Persoana comunicativa, responsabila, cu spirit autodidactic

BENEFICII OFERITE

- Conditii de dezvoltare profesionala,
- Suport pentru certificari,
- Training,
- Asigurare medicala,
- Bonuri de masa.

ATS furnizeaza, de peste 14 ani, solutii software pentru companii private si pentru administratia publica locala din Romania.

ATS a implementat pe piata romaneasca prima solutie de plata electronica prin Internet si prin intermediul Postei Romane a taxelor si impozitelor. Principalul produs este sistemul informatic integrat pentru APL, in exploatare in prezent in peste 10 municipii si orase.

Calitatea solutiilor oferite este recunoscuta prin obtinerea a numeroase premii interne si internationale. Firma este partener Microsoft si Oracle si este certificata ISO 9001.